1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мала помош

Дискусија во 'Канта' започната од HeartBreakers, 1 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HeartBreakers

  HeartBreakers Нов член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  Абе луѓе кажете шо да се маскирам вечерва немам ни една идеа во главава ама шо ке можам да ја направам дома :worried:
   
 2. IvanaMkd

  IvanaMkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  4.184
  Допаѓања:
  3.051
  На JoxyTheFreak му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.