Мала помош

Дискусија во 'Канта' започната од Punk girl, 17 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Punk girl

  Punk girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2015
  Пораки:
  217
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Женски
  Ќе ми треба мала помош , предводена од многу бројните видеа на интернет со љубовни пораки што секојдневно ги гледам сакам да направам еден љубовен албум за мојот партнер. Се што треба да направите е да сликнете лист на кој пишува ____ simona loves you (ќе ви го кажам името во инбокс се срамам тука) :P и да пишете од каде го испраќате тоа. Ќе може ли помош ќе ви бидам вечно благодарна ! <3
  [​IMG]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.