1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Малиот Ага

Дискусија во 'Канта' започната од Kimberly11, 28 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kimberly11

  Kimberly11 Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  6.675
  Допаѓања:
  25.226
  Пол:
  Женски
  Како ви се допаѓа серијава и дали ја следите?
  Мене серијава ми е циркус :lol:
  Омилени ликови ми се: Мехмет Џан,Али,Нур,Махо,бандата на Мемо,и тој стариот дедо што е
  :D:rofl:
   
 2. Carmichael02

  Carmichael02 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  Супер е серијава многу наликува на Зет Домазет.Инаку омилени ликови ми се Мехмет Џан,Али,Синем,Махо,Полицаецот Нусрет и Еџе
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.