Малиот ага (Küçük Ağa)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Polsko, 30 март 2015.

 1. mimi****

  mimi**** Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2015
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  3.635
  Пол:
  Женски
  Kraj na serijata
   
 2. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  682
  Bas mi se dopagaa glumcite,nosea nekoja toplina zracea so pozitivna energija,ke mi nedostigaat likovite.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 3. auroraa

  auroraa Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2013
  Пораки:
  385
  Допаѓања:
  838
  Јас не разбирам што им е на турскиве режисери, зошто секоја серија мора да има трагичен крај?
   
  На LUCERKA му/ѝ се допаѓа ова.
 4. anaja1

  anaja1 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.257
  Допаѓања:
  7.128
  Пол:
  Женски
  Па незнам за секоја,оваа е втора што јас сум ги гледала...Лисјата паѓаат (мислам дека така се викаше) и оваа:)
   
 5. maca cvet

  maca cvet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2014
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  453
  Пол:
  Женски
  воопшто не ми се допадна крајот на серијата воопшто не заврши убаво.
   
  На LUCERKA му/ѝ се допаѓа ова.