1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мали куќички за изнајмување

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од silverr, 18 ноември 2019.

 1. silverr

  silverr Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Дали има некаде во скопје или околината најубаво да бидат во природа мали куќички кои се изнајмуваат на еден ден, два? (имам слушнато има накај матка али немам никакви информации)
  Ако некој знае нека напише каде се наоѓа и која е цената?
  Ако знаете за другите места во Македонија и тоа пишете.
   
  На Milobebence, тп18 и *Ane* им се допаѓа ова.
 2. Indiegurl

  Indiegurl Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2017
  Пораки:
  1.817
  Допаѓања:
  6.299
  Пол:
  Женски
  Ако знае некој нека пише. Сакам и јас да одам :inlove:
   
  На ThePharmacist и Emotional123 им се допаѓа ова.
 3. mouse

  mouse Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  336
  Пол:
  Женски
  И јас сега моментално барам само за мене и кучето на неколку дена. Сакам да одморам од луѓе и интернет.