1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мали смешни огласи

Дискусија во 'Канта' започната од anastasija85, 4 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  Како автор на темава,ќе започнам со првитe неколку огласи кои гласат:
  -Продавам шлогиран дедо за друга недвижнина.
  -менувам баба од 80 год. за 4ри плавуши од по 20 год.
  -Барам убава, паметна, шармантна девојка со автомобил. Пожелна слика од автомобилот.
  -барам село без кучиња...но со кучки
  -Изнајмувам врата од стоеден со поглед на охридско езеро.
  -Барам девојка со коефициент на интелегенција над два милиони евра .

  сте виделе друг смешен оглас?продолжете :rofl: :rofl: :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.