Мали смешни огласи

Дискусија во 'Канта' започната од anastasija85, 4 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.024
  Како автор на темава,ќе започнам со првитe неколку огласи кои гласат:
  -Продавам шлогиран дедо за друга недвижнина.
  -менувам баба од 80 год. за 4ри плавуши од по 20 год.
  -Барам убава, паметна, шармантна девојка со автомобил. Пожелна слика од автомобилот.
  -барам село без кучиња...но со кучки
  -Изнајмувам врата од стоеден со поглед на охридско езеро.
  -Барам девојка со коефициент на интелегенција над два милиони евра .

  сте виделе друг смешен оглас?продолжете
   
 2. Glamour

  Glamour Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  42
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.