1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Малку помош :)

Дискусија во 'Канта' започната од M..a..c, 4 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. M..a..c

  M..a..c Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Interesni se site temi no so cel da mi odgovorite so pobrzo otvorif nova :)Se gledam so edno dete so koe sto se znam od poodamna.Porano se skarafme zaradi toa sto toj me mislese kako nedorasnata zanego sakase da seta da ne bide vrzan.Nikogas vo tie momenti mi nemase receno nisto loso ama se osejka koga nekoj ne te saka.Posle toa toj se fate so edna zenska so koja sto odese dolgo vreme okulu 2 godini i se skaraja.Posle edna godina od koga se skara so neze me pobara pak mene.Neznam zosto ama interesno mi bese da vidam kako se odnesva sprema mene i pak pocnafme da se gledame.Razgovarafme edna vecer zatoa so ke bidi so nas rece neka kazi vremeto.Neznam nekako ne sum sigurna vo nego ama cudno mi e toa sto toj koga i da sme zaedno me guska baknuva mozi cela vecer da pomini samo da razgovara somene razgovara za site problemi za site negovi tajni mi kazuva za site drugari i drugarki.Glavno e toa sto e mnogu zapalen na mene no nemozam da kazam deka i jas go custvuvam toa no nesakam da go ostavam mozebi zatoa sto e dobra prilika ili pak dlabok inaet zaradi pretgodno napravenoto neznam ve molam za mislejne :)
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.059
  Пол:
  Женски
  Па ако не пробаш нема да знаеш. Од друга страна си ја откачил женската и да не биде сам те побарал тебе зошто знаел дека ќе искочиш, да не бидам сега негативна но постои и таа варијанта. Кога напиша запален веројатно мислиш загреан, бидејќи самиот збор има две различни значења. Второ незнам што совет бараш неможеме ние да знаеме дали е тој добра прилика, пробај нема што да изгубиш освен време. А времето е долго.

  И пишувај кирилица.
   
 3. M..a..c

  M..a..c Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  не помислив на таа варијанта а би требало :) Фала на мислењето ќе го имам во предвид :)
   
 4. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.444
  Допаѓања:
  39.573
  Пол:
  Женски
  А ние што да ти одговориме?
  Дали сакаш да бидеш со него или не?
  Тоа ти само го знаеш.

  И многу ми е глупаво кога знаете дека има соодветни теми, пак ко за инает нова отварате.
   
 5. M..a..c

  M..a..c Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  сакав да дознам да не имала некоја слична ситуација како мојата како постапила дали постои шанса да ме сака или пак нешто друго е во прашање а затоа дека отворив нова тема напишав и погоре заради што :)
   
 6. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.444
  Допаѓања:
  39.573
  Пол:
  Женски
  Не е битна твојата причина зошто си отворила нова теме, зошто си има фемина правила до кои треба да се држиме.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.