1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мал или голем проблем ?

Дискусија во 'Канта' започната од Mana.2, 3 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mana.2

  Mana.2 Нов член

  Се зачлени на:
  3 декември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Епа вака..сакам да прашам нешто-имав добиено на почеток на ноември и се беше во ред ми заврши и после една недела пак почна нешто и се уплашив бидејки помна само една недела помина и тоа и сега после неколку недели пак истото као тече ама не доволно скоро ич :doh: зашто е тоа така ?
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.399
  Пол:
  Женски
  Мал проблем
   
 3. 3ckap3cka

  3ckap3cka Активен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2013
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  7
  оди на гинеколог најубаво ќе ти каже...можно е некоја циста да е :?:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.