Мануел Ноер и Бастијан Швајнштајгер

Дискусија во 'Спорт' започната од Dog-lover, 2 јуни 2013.

 1. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.738
  Пол:
  Женски
  Навивачка сум на Баерн уште од малечка, сите играчи си ги сакам исто ама некако овие двајца ми се поомилени :$ да позборуваме малце за нив,кое е вашето мислење? Според мене Ноер е најакиот голман,не верувам дека има појак од него во моментов,а Швајни прекрасен играч,како тој да ја прави играта,а и како што сум гледала најдуховит во цел тим им е :D :rofl:
  знам дека нема да е активна темава многу ама ајде :D ако ептен не е активна одма клуч ! 8)
   

  Прикачени фајлови:

  На Ketrin.Moon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ketrin.Moon

  Ketrin.Moon Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2013
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  7.172
  Пол:
  Женски
  Бастијан ;) супер е типот а и супер убава девојка има
   

  Прикачени фајлови:

  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Juliaa

  Juliaa Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  9
  Ноер не ми е нешто посебно, ама Швајни ми е лепотанче. Многу го сакам.
   
 4. Evdoxia

  Evdoxia Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2012
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  ОООооо како си ми ја погодила темата :* :* :*
  Покрај тоа што сум страсна навивачка на Баерн.....овие двата ми се ОМИЛЕНИТЕ. :inlove:
  Ајде кога ќе бидам послободна ќе постирам и јас некои слики.
  Иначе....јас малце повеќе си го симпатизирам Ноер. :inlove: :lol:
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.738
  Пол:
  Женски
  Јас си го сакам и Швајни и сите останати играчи на Баерн :inlove: ама Ноер малце,ама малце повеќе :inlove: ми служи како голем пример :D :inlove: Не верувам дека има подобар голман од него :shake: ( мое мислење 8) )
   

  Прикачени фајлови:

 6. m2m2m2

  m2m2m2 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  1.057
  Мене Басти ми е најомилен, негов дрес си имам 8)
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.738
  Пол:
  Женски
  Јас имам од Ноер,ама во план ми е од Басти да си купам :D
   
 8. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.738
  Пол:
  Женски
 9. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.400
  Ноер е дефинитивно најдобар голман. Го обожавам! :inlove:
  :D [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.