1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Манчестер Јунајтед.

Дискусија во 'Канта' започната од elena.lavigne, 15 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elena.lavigne

  elena.lavigne Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
 2. ALe546

  ALe546 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  од коа сум се родила го мразам од дно на душата :@
   
 3. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.