Марама

Дискусија во 'Канта' започната од theladyA, 17 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. theladyA

  theladyA Активен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Епа вака: Времево малце залади што мислите вие дали може да почнат да се носат марами или уште е рано :)
   
 2. IiVvIii

  IiVvIii Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  7
  Не е рано повеќето носат и јас си носам. немаше потреба да отвориш нова тема можеше да прашаш во како да искомбинирам
   
 3. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.934
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.