1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Марухуана

Дискусија во 'Канта' започната од ELIDavor, 16 јули 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ELIDavor

  ELIDavor Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2017
  Пораки:
  557
  Допаѓања:
  1.785
  Пол:
  Машки
  Ваше мислење околу маришуаната,мислење,користење,препознавања на личностите околу вас кои користеле. Кое е мислењето кај нас околу ова прашање и како би реагирале доколку некој ваш близок котисти
   
 2. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.622
  Допаѓања:
  32.758
  Пол:
  Машки
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.