1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Масажерот Relax & Tone од Топ Шоп - искуства

Дискусија во 'Канта' започната од AhThatFemaleProblems, 10 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AhThatFemaleProblems

  AhThatFemaleProblems Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  428
  Допаѓања:
  200
  Здраво, во план сум да го купам масажеров, некако многу убедливо ми звучи рекламана, а и имам читнато некаде (мислам дека беше во некоја тема поврзана со разбивање на целулит) дека дејствува..
  Е сега, ме интересираат ваши мислења, се разбира од ваше лично, или искуство на ваши блиски во врска со него. Дали навистина помага во отстранување на масни наслаги (пред се ми треба за пределот на стомакот и целулит како и делот на надлактицата).
  Затоа, да ве замолам за по некое мислење :)
  Фала ;)
   
 2. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  505
 3. AhThatFemaleProblems

  AhThatFemaleProblems Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  428
  Допаѓања:
  200
  Eee фала. јас сум нова на форумов и не сум забележала. Ајде белки ќе ја видат да ја избришат администраторите. фала уште еднаш
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.