1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Маска за коса

Дискусија во 'Канта' започната од Srckata28, 30 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srckata28

  Srckata28 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.630
  Допаѓања:
  22.019
  Пол:
  Женски
  Не видов ваква тема,но,ако има нека оди во канта.

  До сега не сум користела маска за коса,но решив да си купам бидејќи имам прилично оштетена коса.
  Дали би можеле да ме советувате каква маска да купам,но,да не биде премногу скупа.
  И,да дискутираме за тоа како маска за коса делува на вашата коса. :)

  А,може и некои „рецепти“ за домашна маска.
   
 2. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  17.960
  Допаѓања:
  103.472
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.