1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Маска

Дискусија во 'Канта' започната од macam, 16 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macam

  macam Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  3
  Значи вака :D Јас имам долга коса, густа е ама многу ми е расцветана и кога ќе ја допреш ,,може да те исече,, :@ Дали може да ми кажжете некоја домашна маска со јајца мед цимет за да си ја направамм и косата да ми е мека?
   
 2. gentle.girl

  gentle.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  250
  еј домашна маска........ појма немам
  ама може да си купиш маска. :)
   
 3. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  2.096
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.