Маски за лице

Дискусија во 'Лице' започната од anste, 19 декември 2009.

 1. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.457
  Допаѓања:
  779
  Ја има некој пробано маскава од Revuele да сподели искуство?
  [​IMG]
   
  На Kimberly11 и Elence93 им се допаѓа ова.
 2. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  2.827
  Допаѓања:
  13.738
  Пол:
  Женски
  beauty1etc na insta ima pisano recenzija mozes da procitas :) i jas sakam da si ja kupam
   
  На coolgirl123 и ana-sweet им се допаѓа ова.
 3. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.457
  Допаѓања:
  779
  Таму и прочитав па сакав да видам уште некое искуство пред да ја купам:)
   
 4. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.431
  Допаѓања:
  53.714
  Мене па оваа ми е најдобра маска што воопшто сум ја користела. Имам многу сува кожа и само со оваа маска успевам да направам соодветна хидратација.
   
  На MandyLane му/ѝ се допаѓа ова.