1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Маски за мобилен-дизајнирај сам

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Dashing:), 26 јуни 2021.

 1. Dashing:)

  Dashing:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2017
  Пораки:
  442
  Допаѓања:
  1.031
  Пол:
  Женски
  Дали сте запознаени со ова? Има страни на интернет каде што им праќаш било каква слика и тие ти ја дизајнираат според твојот модел на телефон. Има ли некој искуство да сподели од која страна е задоволен? Моето прво искуство беше лошо, но би се обидела повторно.
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.109
  Допаѓања:
  149.390
  Пол:
  Женски
  Јас порачав од тие во Сити мол што се. Ги има и на фб mobile armor мислам беа..650ден и супер излезе.
  Слика им праќаш идиш по маската
   
  На Dashing:), SnowWhite8 и teressa им се допаѓа ова.
 3. Dashing:)

  Dashing:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2017
  Пораки:
  442
  Допаѓања:
  1.031
  Пол:
  Женски
  Фала ти им пишав и одма ми вратија.Ќе видиме каква ќе излезе. Се надевам и јас ќе бидам задоволна.
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.