1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мастер во странство

Дискусија во 'Образование' започната од Kenko, 5 мај 2019.

 1. Kenko

  Kenko Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво, студирам на УКИМ, но сакам да запишам мастер во странство. Дали ми е потребен висок просек или тој не игра голема улога? Станува збор за мастер на економски