1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Маструбирање

Дискусија во 'Канта' започната од bamby, 6 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bamby

  bamby Активен член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  3
  До сега не сум имала сексуални односи, од неодамна маструбирам и ја усовршив техниката и си доживувам и оргазми :P Денес и повеќекратен доживеав :lol: чуство за мерак :P Само ме мачи една работа шо многу често ми се маструбира, почнав и по 2-3 пати на ден. И многу бргу се влажнам и свршувам за се од прилика ми треба околу 10 минути... :) Дали тоа е нормално?
   
  На Zimone и Desi1991k им се допаѓа ова.
 2. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Да не сакаш медал случајно |( |(
   
 3. bamby

  bamby Активен член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  3
  погрешно си ме сватила, јас не се фалам ;)
  само прашувам дали е нормално толку често да ми се маструбира :)
   
 4. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Имаш теми за тоа тука, или се лажам. Пребарај малку низ форумов, не е тешко. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.