Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мастурбација

Дискусија во 'Канта' започната од live.your.life, 12 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. live.your.life

  live.your.life Активен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Дали мастурбирате и со што најчесто? Би сакала и повеќе детали за мастурбирање,дали може да биде штетно и ако е штетно,за што:)
   
 2. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.