1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мастурбира и поубаво му е!

Дискусија во 'Секс' започната од mirka, 5 март 2010.

  1. veri

    veri Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    3.061
    Допаѓања:
    1.477
  2. Victorya

    Victorya Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2010
    Пораки:
    1.398
    Допаѓања:
    508
    НЕ!
     
  3. srculka

    srculka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2010
    Пораки:
    582
    Допаѓања:
    170
    После добар секс дечко ми заспива ко бебенце....ма какво мастурбирање изморен е он .. ]:) :D
     
  4. ludacaa

    ludacaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2010
    Пораки:
    749
    Допаѓања:
    180
    епа ако така му е поубаво нека си иде со неговиот тит а не со мене ... па да видиме дали после ке му биде поубаво хахха
     
  5. Trikson

    Trikson Нов член

    Се зачлени на:
    27 август 2010
    Пораки:
    130
    Допаѓања:
    35
    да, вистина е...понекогаш само...
    така ја имам слободата да мислам на друга, затоа што неможам да имам секс со некоја а да мислам на друга. :lol:
     
  6. BBbaby

    BBbaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    5
    Slicen problem si imam i jas :( veke 2 nedeli koga sum so nego sum depresivna probuvam da razgovaram za toa megutoa on ne me sfaka kako sto treba.ovoj period on poradi tie hemii glupavi ne moze da ima odnosi epten retko znaci imame,mene toa ne mi smeta, i koga mi vika deka nekad e poubavo sam da masturbira ne se lutam sfakam ama NEKOGAS. pred nekoj den rece deka nemal zelba za sex poradi tie hemii sto gi zima se nervirase u stil strav mu e da ne go otkacam poradi toa sto nemozel da iamem odnosi vikase se nerviram nemozeme da imame odnosi ke me otkacis. mu rekov deka nema toa nikogas da go napravam ne sum takva licnost.I sea denovive mi kazuva kako masturbiral sam ova ona, a cim mu spomnav zaso toa go pravis mi smeta mi vika sto ti e samo za sex si zapnala a nema vrska ne me sfaka. se osekam kako omalovazena :( vikam ja li sum problem ne te privlekuvam? vika ne znaes deka e radi tie hemiite se nerviram i jas sto nemozama da imam odnosi. i sea se nerviram znaci ako nemoze da ima odnosi kako moze togas sam da se zadovoluva? iskreno nemozam da pravam muabet so nego poso ete kako neznae da me svati i odma se karame. a tesko mi e mnogu :((
     
  7. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333

    Какви хемии???
     
  8. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    1во пишувај на кирилица :D 2ро. да вистина е дека од хемиите(дали било дрога,или пак некои лекови, особено оние за нервите) го убиваат секусалниот нагон, но исто те прават премногу мрзелив, и без воља, така да дечко ти, полесно му е да измаструбира 5мин(а не дека му е поубаво), и завршена работа, отколку да има однос, т.е се знае дека треба повеќе работа во кревет! јас те сваќам тебе, и мораш да му кажеш, не може он само да си маструбира и оп завршено, каде си ти во целиов муабет? па што му е поважно ти или хемииите?(ама не кажа за какви хемии станува збор)
     
  9. BBbaby

    BBbaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    5
    извинете за буквиве. па хемии мислев за теретана за билданје. иначе понекогаш пие и антидепресиви. и знам дека му е полесно така јас свакам ама тешко ми е мене глупаво ми е кога ке ми казе а нели врската е за двајца? незнам дали вреди ова што се нервирам ако нема желба како што вика зашто тогаш тоа ми го прави? искрено се осекам омаловажена и како да не сум му привлечна
     
  10. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    мораш да му кажеш!!!не може ова вака! па сексот е нешто многу важно во една врска! биди ладна и ти, не му покажувај дека сакаш, не му спомнувај ништо ама баш ништо и види како ќе изреагира...а бтв колку време немате односи?
     
  11. BBbaby

    BBbaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    5
    сеа само 3 дена а ја имам добиено искрено не ни имам желба за односи деновиве. имавме пред 3 дена а претходно пред 2 дена знаци ок е али он кажува дека нема толку мн желба порано имавме секој ден скоро.Jа се осекам мн лошо па нели и тоа е дел од врскатаа? штом му спомнам ми вика знаеш дека е од хемиите и таблетите инаше убаво ми е со тебе. е не сфакам а зашто тогаш сам се задоволува? незнам дали да кутам или да разговарам иако мн се дере он мисли демек ја по секс сум запнала а нема врска се осекам само лошо понишена и разочарана
     
  12. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    види, сама викаш порано дека сте имале секој ден односи...можеби веќе и да не му е до толку голема желбата :| почекај малку, еве таман викаш имаш добиено, немој да му спомнуваш ништо ама ништо, чекај на него!и мислам дека немаш ни простор за паника нити за секирација, велиш дека сте имале пред 3 дена, а предходно пред 2 дена што е 2 пати во рок од 5-6 дена! мислам дека е сосема доволно... да станува збор за 3-4 недели, и повеќе, е тогаш, да имаш на што да се секираш, сега мислам дека е непотребно :*
     
  13. BBbaby

    BBbaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    5
    вчера разговарав со дечкоми стварно страшно почна да ме иритира тоа и неможев да издржам да чувам во себе. Mу кажав се што мислев дека ми смета и да не ме свати погрешно и за некоја срека ме свати некако. Mи рече дека некогаш на машките им е поубаво сами да се задоволат мегутоа не било тоа во прашанје туку дека сам се нервирал поради тоа што коа ке имаме односи потешко му било да свшри а вака полесно. и баш вчера имаше желба да имаме односи мегутоа јас му кажав дека имам добиено. несака мн да разговара за секс поради тоа што од тие антидепресиви неможе да сврши. и му реков незгодно е значи у врска сме двајца он да се задоволува па нека се стаи на мое место ја така да му правам... и свати некако мегутоа 100 посто он пак сам се задоволува не се лутам јас само да не ми го праи тоа мн често. го прашав не сум ти привлечна ли? одговорот беше не е така види ја само си мислиш глупости едноставно знаеш дека имам проблем и се нервирам. девојки јас во себе пак малку се нервирам али се обидувам да не мислам мн на тоа му реков ако така ми праи дека ме губи пошо така само прави да се чувствувам мизерно.он многу не обрнува внимание на тоа сега вика дека се ни е супер нема зашто да сум се секирала. поздрав и фала многу што ме свативте. :*
     
  14. Alek_perverzen

    Alek_perverzen Нов член

    Се зачлени на:
    5 декември 2016
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    12
    Пол:
    Машки
    Верувај, попривлечни му се шипките во теретана ;)
     
    На elimkd и krEM4Eto им се допаѓа ова.
  15. dzeliii

    dzeliii Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2016
    Пораки:
    134
    Допаѓања:
    441
    Дали тоа одговори на коментари од 2010та.. :rofl:
     
    На piksooki, krEM4Eto, Sesil и 6 други им се допаѓа ова.
  16. buba4e89

    buba4e89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2012
    Пораки:
    27.169
    Допаѓања:
    177.063
    Пол:
    Женски
    Первезен е. :)
     
    На Dust, joy1, Yowannty и 2 други им се допаѓа ова.
  17. elimkd

    elimkd Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 октомври 2012
    Пораки:
    7.850
    Допаѓања:
    47.947
    Пол:
    Женски
    Се мислеше членот, вие мислите така е ова...:rofl:
     
    На Dust, dzeliii, krEM4Eto и 6 други им се допаѓа ова.
  18. JollyGirl

    JollyGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    6.108
    Допаѓања:
    75.389
    Пол:
    Женски
    Христос воскресе, за темава!
    :rofl:
     
    На Dust, dzeliii, buba4e89 и 7 други им се допаѓа ова.
  19. Alek_perverzen

    Alek_perverzen Нов член

    Се зачлени на:
    5 декември 2016
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    12
    Пол:
    Машки
    Хахаха, абе нов сум, и сум се зачитал... не сум приметил датум...па вие :)
     
    На dzeliii, krEM4Eto и elimkd им се допаѓа ова.
  20. Alek_perverzen

    Alek_perverzen Нов член

    Се зачлени на:
    5 декември 2016
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    12
    Пол:
    Машки
    За многу години нека е :Р
     
    На buba4e89 и krEM4Eto им се допаѓа ова.