Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

"Маст хев" ии нешто без кое не можам да живеам..

Дискусија во 'Канта' започната од krEM4Eto, 7 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.538
  Допаѓања:
  4.257
  Пол:
  Женски
  Ако има ваква слична тема се извинувам и клуче..
  Епа овде можи да постирате нешто без кое не можете да живеете и мора да го имате, дали е тоа личност, храна, предмет, облека, чувство, нешто што го правите секојдневно.. :wasntme:

  Еве јас прва ќе започнам..Животот не можам да си го замислам без неговата љубов и без него, без телевизорот, без перничето (нема помеко од моето) :wasntme: , без вода, без тушот, без да се капам.. :rock:
   
 2. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.739
  Без компјутерот :) друго нема да ми недостасува
   
 3. Lizzy.Grant

  Lizzy.Grant Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  46
  Без семејството,без музика. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.