1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Математички логички тестови

Дискусија во 'Барање работа' започната од flowersss, 24 август 2017.

 1. flowersss

  flowersss Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  Незнам дали има ваква тема немам време да пребарувам,ако има нека се брише.Ајде феминимки хелп утре сум на интревју за работа а ми рекоа да понесам дигитрон ке има тестирање...одприлика ова ке го имало ако може некој нека ми одговори што мисли а воедно искуства ваши позз

  Screenshot_2017-08-24-22-09-23.png

  Screenshot_2017-08-24-22-15-32.png