1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Материјали за деловна способност

Дискусија во 'Канта' започната од mala, 23 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mala

  mala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  13
  mi trebat materjlai za temata delovna sposobnost na fizickite lica
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.