Материјали за шиење

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Mistery Girl5, 13 февруари 2018.

 1. Mistery Girl5

  Mistery Girl5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2016
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Да не знае некој каде можам да најдам црвен памучен сатен?
   
 2. RedRevolution

  RedRevolution Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2015
  Пораки:
  1.160
  Допаѓања:
  3.194
  Пол:
  Женски
  Во турска чаршија имаш куп дуќани за материјали за шиење, сигурно во секој од нив има таков како што бараш ти.
   
 3. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  2.079
  Каде се продаваат во Скопје бурда списанијата, но не најновото туку претходни 3 броја за 150?
   
 4. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.596
  На женски пазар
   
 5. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  2.079
  Американски сатен каде можам да најдам во Ск? И која му е цената знаете?