1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Материјали за шиење

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Mistery Girl5, 13 февруари 2018.

 1. Mistery Girl5

  Mistery Girl5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2016
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  Да не знае некој каде можам да најдам црвен памучен сатен?
   
 2. RedRevolution

  RedRevolution Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2015
  Пораки:
  1.333
  Допаѓања:
  3.450
  Пол:
  Женски
  Во турска чаршија имаш куп дуќани за материјали за шиење, сигурно во секој од нив има таков како што бараш ти.
   
 3. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  1.356
  Допаѓања:
  4.236
  Каде се продаваат во Скопје бурда списанијата, но не најновото туку претходни 3 броја за 150?
   
 4. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.118
  Допаѓања:
  17.681
  На женски пазар
   
 5. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  1.356
  Допаѓања:
  4.236
  Американски сатен каде можам да најдам во Ск? И која му е цената знаете?
   
 6. Femiz

  Femiz Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2016
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  18
  Да не знае некој каде можам да најдам памучен муслин за пелени?