1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Материјал за изработка на накит?

Дискусија во 'Канта' започната од selekt89, 3 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. selekt89

  selekt89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Барам материјал за изработка на накит(сребрена жица во разни димензии,разни камчиња,алки,мониста).
  Контакт
  маил:worried:elekt89@yahoo.com
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.