1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Матични клетки

Дискусија во 'Канта' започната од LejdiD, 26 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LejdiD

  LejdiD Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2011
  Пораки:
  602
  Допаѓања:
  154
  Дали ги сочувавте матичните клетки на Вашите најмили? Во кои фирми и колку уплативте за оваа услуга? Колку време се чуваат и пишете Ваше мислење, коментари, препораки околу темава.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.