1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Матурски фустанчиња во Ск

Дискусија во 'Канта' започната од Tenkai, 4 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Темата е дупла и ќе биде заклучена, а мислењето префрлено во соодветната тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.