1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машина за перење со горно полнење

Дискусија во 'Дом' започната од butterfly4, 5 март 2014.

 1. butterfly4

  butterfly4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2014
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  528
  Ајде домаќинки малку помош!Во план сум да си се подновам со нова машина,ама сега сакам и разгледував нешто да биде со горно полнење.Слушнав поделени мислења од блиски,дека не биле издржливи,незнам што,па ме интересира дали некој од вас има таква машина и колку е задоволен,исто сакам и марка да биде на Горење или Самсунг,ајде ваши искуства!! :)
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kate-goldy

  kate-goldy Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2012
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  najdobri se
   
 3. pepi.pepi

  pepi.pepi Нов член

  Се зачлени на:
  4 мај 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Zdravo domakinki...jas sum mlada neiskusna so domakinsite raboti devojka i neznam kako se koristat programite na novite masini za perenje...ako moze da mi pomognete ima tri programi za mestenje ede za centrifuga od 400 do 1000. eden za temperaturi od 30 do 90 i eden so brojki od 1 do 13...ako moze da mi kazete koj program za koi alista e i za sto sluzat kopcinjata so sliki od pegla, zakacalka itn...
   
  На mama31 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pepi.pepi

  pepi.pepi Нов член

  Се зачлени на:
  4 мај 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  bravo be ...koj ti dade tebe dokument za domakinka....epa peri na race koga ne znaes...
   
  На mama31 му/ѝ се допаѓа ова.