Машина за шиење Sew Whiz

Дискусија во 'Слободно време' започната од yeah, 12 август 2012.

 1. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  61
  Не знаев каде да ја ставам темава во слободно време или кафе муабети но мислам дека повеќе оди за во слободно време :) Може да ми кажете неколку совети за шиење доколку знаете ако ја имате кажете ми дали сте задоволни ако може да ми дадете некое линкче за некои видеа или веб страни за шиење кога јас ќе најдам нешто и јас ќе ви дадам инаку почетник сум :)
  Поздрав :rock: :emo: :$
   
 2. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  61
  изгледа дека никој не се занимава со шиење нели?
   
 3. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  4.146
  Пол:
  Женски
  Една жена купила ваква машина и рече дека не е задоволна
  И се потрошиле батериите и никаде не можела да најде такви батерии
  Мислам дека не е добра
   
  На yeah му/ѝ се допаѓа ова.
 4. zoketo

  zoketo Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  И мене ми се допаѓа оваа машина едно време се мислев дали да си ја порачам но не знаев дали е добра :?: се распрашав по пријателите но ни тие не знаеа некој што ја има оваа машина за да ми кажат ако знае некој нека ми одговори ке ве чекам :)
   
 5. hunny20

  hunny20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2010
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  71
  Девојки... ја нема ли никој испробано? Многу ме интересира, сакам да ја купам