1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машката Г-Точка

Дискусија во 'Канта' започната од enamorena, 30 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. enamorena

  enamorena Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Женски
  баш гледав на нет за оваа тематика,и сакам да му го приредам ова задоволство на маз ми,ама нема шанси да го допрам за анусот,таков е вика педерси му било тоа :rofl: и ке бидам упорна....баш ме занима а вие имате искуство со ова? :wasntme:
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.294
  Ама на нет свашта ќе видиш, не гледај многу многу.
  И да бидеш 8)

  Како не бе, ене ја цела тема за оваа проблематика :wasntme:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.822
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.