1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машката Г-точка

Дискусија во 'Секс' започната од bestrasnost123, 24 ноември 2010.

 1. bestrasnost123

  bestrasnost123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  28
  Девојки можеби насловот ви е чуден но мене ми е чудно тоа што мојот партнер обожава да го лижам и бакнувам одпозади на задникот дури на 2пати има свршено мислите дека е геј или слично пишете
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Чудна сексуалност

  па чим ти му го правиш тоа сигурно дека не е геј( секако ако си ти женско) :D .... и имам читано дека г-точката кај машките се наоѓа во аналниот отвор :worried: така да, сега не знам колку е точно ова! ама сепак, фетиш... ;) ова му е него фетиш
   
 3. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.715
  Чудна сексуалност

  Не ми се верува дека е би, бидејќи штом е со тебе не може да е геј.
  Инаку повеќето мажи го обожаваат тоа, само ретко кој се осмелува да си го признае тоа пред партнерката. Така да не грижи се, не е геј, ниту има нешто чудно, радувај се што слободно ти го има тоа кажано што му се допаѓа.
   
  На Bozica1980 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Чудна сексуалност

  Ништо не му е, само знае како е најсилен оргазмот ;)
  А колку време сте во врска па ти го предложи ова?
  Обично машките се срамат да го кажат тоа на почеток од врската, а многу машки не ни сакаат да дадат некоја да ги лиже од проста причина да не помисли девојката дека се педери :D :D

  А ако не ти е јасно ова оди на некоја порно страна напиши ass to mouth и ќе видиш има еден куп клипови.

  Јас не би го правела тоа на секој, а посебно не на некој кој не е среден во таа област

  Толку
   
  На violett и srci им се допаѓа ова.
 5. bestrasnost123

  bestrasnost123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  28
  Чудна сексуалност

  тој не ми кажа туку пи покажа на некој начин за да сватам и јас увидов дека мојот се пали на задникот инаку сме заедно веке 3год со пауза од 1месец на почетокот
   
 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Чудна сексуалност

  И ужива машкото во оваа чудна сексуалност? :?:
  И како му е? и...? и? и? :D
  Е стварно ми е интересно ова (чудно интересно) , само што никогаш не би се одлучила на ваков чекор, а и дечко ми нема шанси да побара вакво нешто.
   
 7. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.715
  Чудна сексуалност

  Доволно долго сте заедно и нема срамување !!! Браво за твојот партнер ! А браво и за тебе што си го открила неговиот фетиш ;)
   
  На srci му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Чудна сексуалност

  Па бидејќи машките имаат простата за разлика од нас која е сексуална жлезда, и блиску до аналниот отвор имаат нервни завршетоци кои им стимулираат сексуално задоволство. Не се секирај, не е геј воопшто. И баш убаво што ти кажал што му е убаво, повеќето се срамат баш поради тоа што ние ова може да си го помислиме.
   
  На Kire i Dani му/ѝ се допаѓа ова.
 9. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Чудна сексуалност

  Бројче и јас не го очекував ова, ама еднаш после долги години врска јас му го пушев и онака по грешка дека беше темно сум го лижела подолу.
  Абре не си свесна колку одлепи, се шекна, веднаш ми сврши.

  Потоа ми рече дека порано една го лижела така и му го дркала и така доживувал најсилни оргазми, ама се срамел да ми каже, незнаел како ќе реагирам.

  И од тогаш некогаш кога ми беше ќејф го лижев, ама за тоа да го правиш треба ептен да осеќаш поврзаност, сепак неможеш да го правиш со некој со кој штотуку си почнал со секс.

  И се разбира мора да има хигиена и здрав анус, никакви хемороиди не се пожелни :D :D :D
   
  На Tamatam, ludoto19 и Phyramide им се допаѓа ова.
 10. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Чудна сексуалност

  Така, така, слушајте ја Сеси, вистина ви кажува ;)

  Ако сте подолго време во врска, зборувајте отворено со партнерот ако се сомневате во ова. Ќе видите што ќе ви кажат ;)
   
  На sesilija му/ѝ се допаѓа ова.
 11. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Чудна сексуалност

  E после има да му се јавам и да го прашам, стварно ли е оваа бе? :wasntme:
  А инаку на дечко ми му е глупаво да го стискам за газето, ама баш онака силно (за време на секс, ама гајле ми е , јас пак си терам по мое :lol: ), а не па такво лижење да му пружам :wasntme:
   
 12. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Чудна сексуалност

  Бројче, во никој случај не го прашувај :!:
  Ги знаеш машките и луда ке те извади :D

  Кога ке сте 69 ти врз него и пробај онака дискретно полека надолу и ќе видиш како ќе реагира ;)
   
  На Alek_perverzen му/ѝ се допаѓа ова.
 13. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Чудна сексуалност

  абе јас го имам прашано еднаш, ама нејќеше :$ :$ :$ хахаха, ама јас сум толку луда, што ќе му го рејпнувам чм*рчето :$ :D :$ :$ :$ :$
   
 14. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Чудна сексуалност

  Бројче, па не знам каков ви е односот, ама сигурна сум дека не би му се јавила да му кажеш - еј на фемина читав нешто гз лижење, ово оно, сакаш? Нели? :D

  Јас така еднаш поодамна прашав, и одоколу му кажав - еј читав на еден сајт, една девојка тоа и тоа му правела на дечкото, хм чудно. И добив возбудени светнати очиња и кимање со главата :)
   
 15. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.636
  Допаѓања:
  149.234
  Чудна сексуалност

  Е морам да ти стиснам рака,ти одговара јузернејмот бестрашност! :D
   
  На bestrasnost123 и ludoto19 им се допаѓа ова.
 16. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Чудна сексуалност

  Јас за вакво нешто не сум слушнала... А и не планирам да го применам... барем за сега не :lol:
   
 17. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Чудна сексуалност

  Се би можела да правам , ама да му го лижам какалото - НЕ ! :shake: Ниту па јас би го барала тоа од него .
  Али ко воли нек изволи. :)

  Инаку не сметам дека тоа е знак на би- или хомосексуалност, може тоа го пали .
   
  На mamas му/ѝ се допаѓа ова.
 18. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.086
  Пол:
  Женски
  Чудна сексуалност

  Ма јок :^) Таман е , крцкај си. Едноставно тоа му се допаѓа , точно е дека машката Г точка е таму. Штознам веројатно нема простор за паника , само да не е опседнат со тоа . Како вели али риза - ти си знаеш :D
  И мене ми се случило кога орално го задоволувам да заминам некаде подолу од тестисите и ја прави ваа усрамена фаца :$ му прија и тоа се гледа.Сум гурнала и прсте само малку , ако го насочиш нагоре и го мрдаш како некого да повикуваш , стимулираш богзнае што ( простата ваљда ) џек пот. Ќе се расплачи од оргазми :D
   
  На Alek_perverzen, ansaj и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 19. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Чудна сексуалност

  :wasntme: :wasntme:
  ?? :wasntme: прв пат слушам за ова :D ама фала на информација, ќе ја имам на лагер :D некогаш, ако се погоди момент, простор, желба итн... хахаха .... 8) :lol:
   
  На XstrongerX и Alek_perverzen им се допаѓа ова.
 20. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Чудна сексуалност

  Па и јас сум отишла маалку подоле (знаете каде :wasntme: ) , ама до таму не :tmi: