1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машката Г-точка

Дискусија во 'Секс' започната од bestrasnost123, 24 ноември 2010.

  1. Faxon

    Faxon Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 април 2011
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    14
    Абе од вакви феминистки преку глава веќе.
    И ја објаснувам глупоста што ја кажа, добро јасно не мочаат од исто место жените, но еве да речеме другиот дел служи за меструација тогаш (според нејзината теорија, што не е точна). Виде дека и самата го потврди моето мислење несвесно. Како што кажа, косата е да не заштити а со тек на време и добила естетска функција , исто така и устата е за јадење, а со тек на време добила и сексуална функција, исто така и гзот е за вршење нужда ама со тек на врем е или кај поединци добил и сексуална функција.
     
    На Angel.girl му/ѝ се допаѓа ова.
  2. toxiccandy

    toxiccandy Активен член

    Се зачлени на:
    18 декември 2011
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    2
    хахаха а јас тактички. Вчера го разгледувам форумов и баш се зачитав на темава и дечкоми ме прашува што правиш!? јас му праќам линк од темава и ми даде одречен одговор као нему не му се свиѓало и не го палело тоа бла бла ... хух ми олесни :lol: :rofl:
     
  3. mademoiselle84

    mademoiselle84 Активен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2011
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    1
    се страми да признае а можеби се усте не знае
     
  4. dryad

    dryad Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 ноември 2011
    Пораки:
    214
    Допаѓања:
    55
  5. Tomi84

    Tomi84 Нов член

    Се зачлени на:
    18 ноември 2011
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    2
    Незнам сеа дали бас на анусот се пали ама како со викате малце подоле од јајцата е вистинското место за лижење, јас многу се палам таму, на местото помеѓу јајцата и анусот,ама истовремено да има триење и на пенисот најзгодно со рака, а и не верувам дека има машко што не се пали на тоа
    Незнам што е чудно, јас обожавам да лижам девојка и дирекно на анусот, нормално не секоја и не под секакв околности
     
  6. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.798
    Читам и се чудам по малку... :?: :$
    Јас на партнерот не да го лижев и прсти му пикав :wasntme: (ок, по малку де, до ноктот).

    Онака почнав самоиницијативно и видов дека тој полуди. Никогаш не се спротистави, напросто уживаше. Некогаш и му велев на зафркавање:
    мое педерче, дојди да ти го напикам в газ :lol:
    , ама никогаш не покажа машко его, или нешто срам, незгодно да му е... ;)

    А, мене никогаш не ми било грозно. Ако го сакаш, не може да ти биде грозно, па од глава до пети би го лижела. :D
     
    На Milan444, Abeja и diskretenbt им се допаѓа ова.
  7. Shortie

    Shortie Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 декември 2011
    Пораки:
    256
    Допаѓања:
    71
    Пол:
    Женски
    Хахахаха...не си нормална :D ,ама така е ако го сакаш нема што да се грозиш..Ја искрено неам тоа пробано ама ќе пробам да видам реакција баш ме интересира а имам прочитано дека им е нешто како скриена желба..huhu ^^
     
    На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. mamas

    mamas Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2011
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    42
    По се што прочитав вреди да се проба :rock: јасни мажот ми сме тотални манијаци кога доагја до тоа, сум лижела ама за прстите не сум знаела. Ке се потрудам пријатно да го изненадам. 8)
     
  9. daddys.princess

    daddys.princess Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2011
    Пораки:
    988
    Допаѓања:
    318
    ahahaa ja toa da go napraavam mojov ima da me istopka kako topka kosarkarska ,nikad ne sum probala a i nema ni da probam zaso ke letnam niz prozor :rofl:
     
  10. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Читам и се двоумам. :$ Искрено незнам како ќе реагира ако му спомнам, непредвидлив е доста. Мене не би ми било непријатно или грозно да пробам, секако ако и тој сака и ако му претставува задоволство, зошто да не.
     
  11. diskretenbt

    diskretenbt Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    26
    Допаѓања:
    5
    еве вака да ви кажам од машка страна како е сме пробале со мојата сопруга и да знаете дека нема маж кој ќе рече дека не е убаво и дека нема да летне во облаци ама секако тоа да е поткрепено со чаша црвено вино и добро лижење пред да му ја погодите г точката
    поздрав до сите феминистки :) :)
     
  12. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.798
    Ама јас не го прашав, ниту му кажав нешто претходно....
    Ниту се посомневав во неговата реакција, затоа што ова го прочитав во весник, како совет, па ај реков да го пробам, не пишуваше за `проблемите` кои вие ги наведовте во темава... :D
    Од друга страна, многу бевме слободни в кревет, без срам да си кажиме што сакаме... ;)

    Како и да е, не е страшно ако се проба. Додека не пробаш, не можеш да знаеш. :)
     
  13. Beautiful-Monster

    Beautiful-Monster Активен член

    Се зачлени на:
    9 декември 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    Јас искрено многу уживам во оралниот секс зашто секогаш ми претставува предизвик. Го имам пробано тоа со бившиот и прво ептен се противеше и ме “караше„ како да сум прeстанела.. Али јас нормално не си престанав и после кога ќе ми текне колку уживаше хахаха и го зезав после тоа дека е педерче хаха и не ми даваше после :))) Не се замарав многу, битно мене ми беше топ :)
     
  14. Towelie

    Towelie Популарен член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2011
    Пораки:
    517
    Допаѓања:
    688
    Страв ми е од темава. Да не ми излезе некој ден девојка ми со strap-on dildo и да ме почеша кај шо не ме јаде... Океј,ако некои машки(мене лично не) ги пали лижење на просторот меѓу анусот и јајцата,али не претерувајте со брцање прсти,фистинг и остало.
     
    На JoxyTheFreak му/ѝ се допаѓа ова.
  15. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.798
    Не ти брцнале бате, не знаеш како е, затоа се плашиш. :D
     
    На Mr.X му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Towelie

    Towelie Популарен член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2011
    Пораки:
    517
    Допаѓања:
    688
    Не фала,ќе си се држам до тоа ја да брцам,искрено! Ова е една од тие ствари што не ме влечат ни да ги пробам :)
     
  17. bebe-m

    bebe-m Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2011
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    6
    Пол:
    Машки
    кој пробал знае
     
  18. mademoiselle84

    mademoiselle84 Активен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2011
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    1
    ne e gay
     
  19. priti

    priti Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 август 2011
    Пораки:
    201
    Допаѓања:
    83
    Абе какви феминистки јас феминистка нетуку зборувај или не знаеше што друго да кажш. Ништо твое не потврдив несвесно зошто ти не знаеш ни што си кажал. Со девојче се расправаш и го учиш на глупости. Тоа уште за вагинален не знае ти за лижење анус и кажуваш. Ајде и јас што се расправам на ваква тема. :fubar:
     
  20. marija.hana.una

    marija.hana.una Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2010
    Пораки:
    113
    Допаѓања:
    35
    ПРОТИВ ВАКВИ СТИМУЛАЦИИ!

    Јас лично таквите мажи одма ги класифицирам во геј групата, што немора да е така и за другите девојки.
    Не би сакала мојот партнер да има вакви аспирации, зашто автоматски ми се губи сексуалната желба за него. Да му бутам прст у г'з, или пак дилда и сл!!! ебати педерчето ебати. Одма ќе си најдам вистински маж.
    А за лижење на пределот под тестисите, ок.