1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машката Г-точка

Дискусија во 'Секс' започната од bestrasnost123, 24 ноември 2010.

  1. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.799
    Колку не се сложувам!

    Зошто во геј групата - бидејќи геј паровите така се е*ат? Па што е лошо ако на дечкото тоа му е убаво?
    Ако е со жена в кревет, каков геј е?

    А, кучешката поза не прави кучки? А, аналниот? Итн. |(
     
  2. orhideea

    orhideea Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 септември 2011
    Пораки:
    5.991
    Допаѓања:
    66.494
    и jас мислам дека машката Г-то4ка е мегу анусот и тестисите, кога ке го допирам таму збеснува многу се возбудува, го прашав дали е то4но тоа и тоj ми ре4е дека е така ама не знаел зошто баш таму му е слабата то4ка, и секако не мислам дека е хомосексуалец
     
    На Alek_perverzen му/ѝ се допаѓа ова.
  3. DebbieLegg

    DebbieLegg Популарен член

    Се зачлени на:
    3 мај 2012
    Пораки:
    356
    Допаѓања:
    361
    Abe kakva G tocka kaj masko, so pritiskanje na toa mesto gi zatvaras semovodite pa lesno moze da dojde do vrakanje na spermata nazad i do oslabuvanje na zidovite na prostatata, i ne to4no deka tamu im se naoga " G" to4kata ajde kolku za proba samo stiskaj go tamu bez odnos bez stimulacija na glavata od penisot da vidi6 dali ke svr6i,zna4i senzacijata e pogolema koga go pritiska6 tamu a ne deka toa mu e "G" to4ka. ( ova so brojkive pi6uvanje kolku da te ismejam), ne veruvam deka imas poveke od 11/12 godini pa ni deka si imala odnos do sega.

    :rofl:
    Inaku da mi rece butnimi prst vo gaz E tolku ke mu bide i zadnje so se soblekol pred mene.
     
  4. Gunshine

    Gunshine Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    818
    Допаѓања:
    666
    Ако сака, првин клизма ќе му направам, ќе го дезинфицирам, со ракавици ќе го чепкам и на крај у манџата ќе му го ставам изваденото.

    Ништо против анусот како дел од телото -прекрасен е, ама вакви работи... јок...
     
  5. skorpion

    skorpion Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2010
    Пораки:
    43
    Допаѓања:
    11
    Интересна тема! Хмммм,.....машка Г точка, незнам некако ми делува смешно или пак сум јас прост па ништо не разбирам. Ок, не е битно .... немојте да забегувате со темите каков анус какви бакрачи да не попиете некој шамар од некое машко. Пробајте само со неговите брадавици и ќе видите што ќе се случи! Поздрав до припадничките на понежниот пол!
     
  6. SamJo

    SamJo Активен член

    Се зачлени на:
    21 мај 2012
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    0
    Не мора да значи. Дечко ми не се пали кога му ги допирам или му ги грицкам брадавиците, додека претходниот дечко многу се возбудуваше на тоа. Значи, тоа е индивидуално. А што се однесува конкретно за брадавиците, повеќего сметам тоа за ЕРОГЕНА ЗОНА, што значи не е исто за сите. Поздрав и баш ми е мило што на форумов има машки членови, бидејки машкото мислење за ваквите или слични теми се секогаш добредојдени :hai:
     
  7. HappilyLoved

    HappilyLoved Активен член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2012
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    17
  8. ISKUSEN1

    ISKUSEN1 Нов член

    Се зачлени на:
    27 мај 2012
    Пораки:
    31
    Допаѓања:
    7
    Сигурно сум имал преку 100тина жени, но ниту една никогаш не ми го пружила тоа чуство онака спонтано и природно.Имало обиди на моја иницијатива но тоа не е тоа ако не знае како да го направи.Признавам дека тоа е местото на кое најмногу се палам,заедно со брадавиците.И додека да најдам женска рака и јазик кој добро ке ме обработи ,морам да продолжам сам.Мастурбирајки со десна рака а со левата рака го масирам анусот.На суво,без подмачкување,па потоа со среден прст внатре,до крај!Тоа ми се најбурните оргазми.Ова досега никому не сум го кажал.
     
    На vasilevskabojana, Alek_perverzen и LanaDelReyFan им се допаѓа ова.
  9. skorpion

    skorpion Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2010
    Пораки:
    43
    Допаѓања:
    11
    Ауууу стотина жени,...? Се фалиш овде на форумов или што? А и многу нешто се палиш на анусот.... :D
     
  10. ISKUSEN1

    ISKUSEN1 Нов член

    Се зачлени на:
    27 мај 2012
    Пораки:
    31
    Допаѓања:
    7
    ДА, во последно време ;)
     
  11. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.315
    Пол:
    Женски
    Па тебе не ти треба само женска рака, и машка ќе заврши работа, ако ти е проблем само раката и јазикот, дури мислам дека машки полов орган подобро би завршил работа, немој да бидеш со предрасуди :lol:
    Штом си поминал 100 жени со по две раце, значи 200 женски раце, можеби женската рака не е тоа што го бараш.
     
  12. lilybeth

    lilybeth Активен член

    Се зачлени на:
    31 мај 2012
    Пораки:
    91
    Допаѓања:
    14
    hahaahha lelel me iznasmea hahahaha gs lizenje be hahaha
     
  13. bekii

    bekii Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    205
    Допаѓања:
    52
    Јас онака уз муабет го имам прашано мојов и ми рече дека не би му праело кеиф... а и да му прави јас нејкам гадно ми е и педерски и не ми е привлечно...а и башка што не се средува од позади т.е. не се бричи таму
     
  14. Decapitated.Hanna

    Decapitated.Hanna Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2012
    Пораки:
    798
    Допаѓања:
    576
    Ај олади малку. Значи какво ти е ова простачко понашање? Не е ни прва ни последна што му го правела тоа на дечко и.. а тој да ужива во тоа. И мојов ужива. И дечкото на другарка ми, и дечкото на сестра и.. итн.. итн.. и сега ти се најде да кажуваш овде како тоа не било така, кога од многу имам слушнато искуства и поголемиот број воглавно уживале.

    И ако немаш што да кажеш, освен навредување и исмејување подобро молчи си. Светот ке стане попријатно место без "исмејувачи" како тебе. ;)
     
    На DanceT и Alek_perverzen им се допаѓа ова.
  15. MarijanaKolevska

    MarijanaKolevska Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 мај 2019
    Пораки:
    123
    Допаѓања:
    343
    Пол:
    Женски
    Drugarka mi mi ima kazuvano deka imala vecer koga nemozela da go zapali decko i. Se probuvala ama dgabe. I koga mu stavila mnogu malce prst vo gaz toa go zapalilo kako nisto drugo:) Sigurno e individualno ama vo sekoj slucaj, tvojata situacija ne e neobicna
     
    На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Robson

    Robson Активен член

    Се зачлени на:
    2 април 2019
    Пораки:
    86
    Допаѓања:
    182
    Пол:
    Машки
    Масирање на простата анално, проследено со притискање и триење на перинеумот доведува до енормно интензивен оргазам.
    Интензитет на масирањето и притисокот, начинот на движење на прстот/ите во анусот и правецот на движење се индивидуални, но гарантирано пружаат задоволство и обилно свршување.
     
    На candy.cane, VoodooGirl и WildMk им се допаѓа ова.
  17. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.182
    Г-точката ви е во аналниот отвор и мора да го прифатите тоа.. колку и да ви изгледа 'чудно' и 'геј'.
     
    На Mr. Right, candy.cane, Animali и 3 други им се допаѓа ова.
  18. John Snow

    John Snow Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 март 2016
    Пораки:
    4.882
    Допаѓања:
    52.864
    Пол:
    Машки
    Ти од кај знаеш па, не си машко не си осетила|(:rofl:
     
    На candy.cane и Flower.D им се допаѓа ова.
  19. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.182
    Не ме заебавај и ти.
    Не мора да си машко за да знајш.

    Сакаш да ти ја најдам? :inlove:
     
    На candy.cane, Animali, piksooki и 3 други им се допаѓа ова.
  20. John Snow

    John Snow Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 март 2016
    Пораки:
    4.882
    Допаѓања:
    52.864
    Пол:
    Машки
    Ох да, вртам дуп(mooning)
     
    На candy.cane, Animali, Flower.D и 2 други им се допаѓа ова.