1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машките членови на форумот и категоријата „Секс“

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 24 јуни 2010.

?

Ви пречат ли машките коментари во категоријата Секс?

  1. Да

    369 глас(а)
    31,6%
  2. Не

    799 глас(а)
    68,4%
  1. Dvolicen

    Dvolicen Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2012
    Пораки:
    1.431
    Допаѓања:
    3.485
    Мжеби ти сакаш машки па не ти пречат
     
    На Дугокоси Швалер му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Palestinec

    Palestinec Нов член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2012
    Пораки:
    138
    Допаѓања:
    17
    нели се нарушува......член 12 од правилата на форумов со овој пост.........

    Педофили....тежок збор употребуваш........
     
  3. Spidy

    Spidy Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    4.195
    Допаѓања:
    10.833
    Пол:
    Женски
    Не само во категорија Секс, него и на целиот форум не им е местото...
    Да беше ова машки форум, каде само за коли се збореше, ниедна жена како прво нема ни да се зачлени, а камоли да пука сеир на тоа што го чита.
    Ама бидејќи нема начин да се скрие форумот од сите мажи на светов, ако може барем да не се мешаат кај што не им е место. Како што прочитав погоре, на форумов има девојчиња од 13-14 години, и ако и ние жените отвараме теми кои може не би биле прикладни на нив, барем имаме усул како ги кажуваме работите. И било која девојка кога ќе постави прашање или побара совет на било која тема, најмалку што и е потребно е некој паметњакович да кажува приказни. Или биди од помош или бркај си работа! :!:
     
  4. volsebna

    volsebna Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2012
    Пораки:
    1.162
    Допаѓања:
    805
    Пол:
    Женски
    можеби е офф топик, но дали е избришана темата во категоријата секс игра со стапала? и зошто? поздрав
     
  5. Mia-K

    Mia-K Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јули 2012
    Пораки:
    682
    Допаѓања:
    288
    Пол:
    Женски
    Се сложувам со багувче! :D :*
    Ова е женски форум,мислам дека не треба да има машки корисници! :?:
     
  6. calliope

    calliope Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    1.368
    Допаѓања:
    15.989
    Пол:
    Женски
    Бре, кои притресувања. Ко вагините да си ги оставивте на изволте, на изложба, па немој ќе ги видат машки што не треба, јуф туф, што ме срамота.
    Јас сум многу свесна што и како пишувам и што не ми пречи ако прочита народ, а што треба да задржам за себе. А не сега ем сакам да пишам, ем да селектирам кои фаци да ме читале. Бре, златните информации мои, кралската приватност ми ја нарушиле. Демек со нож под грло ме терале да пишувам.
    Си имате ЛП ако ви е нешто ептен интимно, а сакате да споделите со некој.

    Да, претеруваат некои загорењаци, ама си има администрација за тоа, нека средува наместо да се занимава со трачарење и лански информации за дада Ким и компанија.
    А сетете се колку квалитетни машки членови имаме по кои се пењите за анализи и за да ви дадат совет?

    Крај краева, од кај па знаете па дека некој не се крие зад женски ник и потајно си манијачи се`?
    Дури и не мора да е регистриран, па да манијачи. А оние што лаат само со пишување, не касаат.
    И што? Ќе ме онади во анонимноста ако прочита...

    Може па сега ќе излезе дека и јас сум машко, па сум толку пристрасна, м? :?:
     
  7. yeah

    yeah Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јули 2012
    Пораки:
    193
    Допаѓања:
    64
    Како кога администраторот е машко :lol:
     
    На Дугокоси Швалер му/ѝ се допаѓа ова.
  8. rici.aaaaa

    rici.aaaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2012
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    3.403
    Немам ништо против машките членови и категоријата горе наведена иако е женски сајт и тие имаат право да кажат нешто поздрав
     
  9. Anna13

    Anna13 Активен член

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    4
    Meне ни малку не ми сметаат а посебно во една група :*
     
  10. sementa

    sementa Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2012
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    6
    Пол:
    Женски
    Не би ми пречело ако дадат некоје корисно мислејне .Асепак ми пречи кога се сегуват и се прават фраери 8) И сепак е ова женски сајт нели .па некаси отворат некој машкипа таму нека се иказат па макар и не културно. :@ :@ :@ :x
     
  11. heart.stealer

    heart.stealer Популарен член

    Се зачлени на:
    10 април 2012
    Пораки:
    1.016
    Допаѓања:
    278
    WTF???? аватарот му вришти :envy:окоплаво коментирал во категорија секс тема секс во тројка, дај те бе луѓе користете го паметот малце што е со сликава да се пофалиш еве го ''џинот'' мој ,стварно катастрофа пренападно |(
     
  12. Darya

    Darya Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јуни 2012
    Пораки:
    71
    Допаѓања:
    51
    Ме нервираат кога одеднаш они се и психијатри и сексолози и гимнастичари и професионални "секс гуруа" што нема нешто што не прошле па дошле тука да ни ги отворат на сите очите за да ја спознаеме убавината на сексот...ма дај молим те...јес да има и глупави прашања од девојки што пред да постираат нешто не ѕирнале на гугл...али маживе мн некако непријатно се наметнаа..ретки се оние на кои уживам да им ги читам коментарите :envy:
     
    На zoki-poki му/ѝ се допаѓа ова.
  13. awee

    awee Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2011
    Пораки:
    295
    Допаѓања:
    117
    Мислам дека може да дојде и некој совет од нив но некогаш се претерува. Има некои добри кои даваат совети а некои се само овде да се „пофалат“ .
     
  14. mimiiiii

    mimiiiii Популарен член

    Се зачлени на:
    30 јули 2012
    Пораки:
    2.873
    Допаѓања:
    11.269
    Пол:
    Женски
    Не ми сметаат кога коментират па и некои се многу смешни , а некои стварно имаат што да кажат, ми сметаат тие со праќаат ЛП па и вулгарни работи :puke: :puke: :@ Аман не е форумот сајт за онлајн дејтинг :punch: :punch: не верувам дека некоја феминка ке ви одговори не се глупирајте , си има такви сајтови барајте жени на нив не тука !
     
  15. saint100

    saint100 Активен член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2012
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
  16. PeaceLoveBasketball

    PeaceLoveBasketball Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 јули 2012
    Пораки:
    589
    Допаѓања:
    1.176
    Не ми пречат се додека не се вулгарни и непристојни.
     
  17. Decibel

    Decibel Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 мај 2010
    Пораки:
    96
    Допаѓања:
    62
    Пол:
    Машки
    Контрадикторно е да се тврди дека мажите тука се вулгарни, кога на 90% во темите во категоријата секс жените се во огромна доза по перверзни од мажите.
     
    На baby-star му/ѝ се допаѓа ова.
  18. Bubbi

    Bubbi Популарен член

    Се зачлени на:
    1 септември 2010
    Пораки:
    359
    Допаѓања:
    563
    Ми пречи пракањето на пораки, конкретно од romanticen89 во кои ме вика на запознавање и пишува муабети од типот на ’’ти си таа бејби, лек за мојава душа, по тебе ќе патам’’ ! Мислам дааај.... :puke:
    Не ми пречи нормалното коментирање и искажување со одреден став во некоја тема.
     
  19. Borjana

    Borjana Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 јануари 2012
    Пораки:
    50
    Допаѓања:
    9
    Мислам дека има попалени дечки џџ....
     
  20. owl-ribbon

    owl-ribbon Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2012
    Пораки:
    545
    Допаѓања:
    678
    Не ми пречат воопшто доколку нивните мислења се во рамките на дозволеното.Без вулгарности , пцовки , фалење и навредување.Голема благодарност до админите што ги бришат ваквите мислења навреме. :) Ова е женски форум , но никогаш нема да биде лошо да слушнеш совет/мислење од личност од спротивниот пол.