1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машки хороскоп

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од skorpija1992, 1 февруари 2010.

 1. skorpija1992

  skorpija1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  36
  на која страница можам да најдам машки хороскоп ???
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  а тебе ти треба дневен например, неделен, месечен хороскоп, или карактеристиките на мажите според хороскопскиот знак?
   
 3. skorpija1992

  skorpija1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  36
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Нема машки хороскоп,освен натална карта да се направи,а тоа прецизно ти ги кажува работите,карактерот итн.
   
 5. skorpija1992

  skorpija1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  36
  а како се праве натална карта ??
   
 6. Deni-f

  Deni-f Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  jas probav na google,napisav natalna karta i potoa kliknav na prvoto kade pisuva astrologija.no ova e samo za onie nad 18godini.pozdrav :)
   
 7. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  И мене ми имаат направено натална карта,знам дека исто на Google негде имаше,ама точно,не ја знам страната,затоа што ти викам ми направија натална карта.Незнам.
   
 8. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
  фала на помошта :) само не знам точно во колку часот а касно е да питувам а ме копкаааа :D :D
   
 9. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.370
  Допаѓања:
  9.305
  Пол:
  Женски
  Нема машки женски хороскоп исто е, што ме чудиш прв пат читам за ова??:o):o)