1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машкоста е во криза, дали е тоа вистина ?!

Дискусија во 'Канта' започната од manevska.mila, 22 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. manevska.mila

  manevska.mila Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  20
  :^)

  МОДЕРАТОР:
  Кога отварате тема, искажете мислење, побарајте совет или поставете прашање. Темите треба да поттикнуваат дискусија.
  Од првото мислење на оваа тема, воопшто не станува јасно за што се работи, затоа е заклучена.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.893
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
  wtf? :?: Девојче ако сакаш да образложиш нешто? Мислам ај опрај се со темиве може?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.