1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машко Шкорпија во Хороскоп

Дискусија во 'Канта' започната од NellPam, 4 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NellPam

  NellPam Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  2
  Zdravo do site...Jas sum nova na forumot i bi sakala da ve prasam dali nekoj od vas ima iskustvo so masko sto e "skorpija" vo horoskop???? ako imate ve molam napisete nekoe vase iskustvo.

  Pricinata zaradi koja sto ve prasuvam e deka mene mi se dopaga eden covek koj sto e skorpija i mi deluva mnogu kompliciran a se bi napravila da mu go osvojam negovoto srce.

  Soveti???

  Blagodaram ;)
   
 2. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394
 3. NellPam

  NellPam Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  2
  fala ti :) ja vidov i postirav tamu nesto.
   
 4. IJAE

  IJAE Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  798
  хахаа Nellpam, ме изнасмеја за темава :D и јас бев нова на форумов кога имав врска со бившиот кој во знак беше шкорпија и од истата причина станав член на форумов.. година ипол бев со него, немавме некои сериозни проблеми во врската но неговата незаинтересираност, непосветеност, неажурност и ред други карактеристики негови воопшто не ми се допаѓаа, ме нервираа значи нонстоп бев нервозна и сватив дека неможам да бидам со тој човек. многу ми беше тешко да раскинам..., раскинав и многу тешко го преболев. Тоа ти е машко во знак шкорпија да те натера да го засакаш и после дрндупки да си игра со тебе
   
 5. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
  И мојата шкорпија беше таков. Шармантен бескрај, полн со хумор и додека те освои абе шмекер. Е после тоа излезе дека е и многу нарцис, не одржува ветувања, себичен,голем женскарош,лажго и сл. За душа неможам да кажам дека беше лош, но си имаше многу мани.Барем мојава шкорпија, не мора да значи дека се исти сите.Јас и не мислам дека е пресуден знакот за карактерот на некоја личност. :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.