Машко Шкорпија во Хороскоп

Дискусија во 'Канта' започната од NellPam, 4 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. NellPam

    NellPam Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 декември 2010
    Пораки:
    35
    Допаѓања:
    2
    Zdravo do site...Jas sum nova na forumot i bi sakala da ve prasam dali nekoj od vas ima iskustvo so masko sto e "skorpija" vo horoskop???? ako imate ve molam napisete nekoe vase iskustvo.

    Pricinata zaradi koja sto ve prasuvam e deka mene mi se dopaga eden covek koj sto e skorpija i mi deluva mnogu kompliciran a se bi napravila da mu go osvojam negovoto srce.

    Soveti???

    Blagodaram ;)
     
  2. aNy-to

    aNy-to Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јули 2010
    Пораки:
    1.047
    Допаѓања:
    394
  3. NellPam

    NellPam Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 декември 2010
    Пораки:
    35
    Допаѓања:
    2
    fala ti :) ja vidov i postirav tamu nesto.
     
  4. IJAE

    IJAE Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 февруари 2010
    Пораки:
    478
    Допаѓања:
    805
    хахаа Nellpam, ме изнасмеја за темава :D и јас бев нова на форумов кога имав врска со бившиот кој во знак беше шкорпија и од истата причина станав член на форумов.. година ипол бев со него, немавме некои сериозни проблеми во врската но неговата незаинтересираност, непосветеност, неажурност и ред други карактеристики негови воопшто не ми се допаѓаа, ме нервираа значи нонстоп бев нервозна и сватив дека неможам да бидам со тој човек. многу ми беше тешко да раскинам..., раскинав и многу тешко го преболев. Тоа ти е машко во знак шкорпија да те натера да го засакаш и после дрндупки да си игра со тебе
     
  5. macence85

    macence85 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 август 2010
    Пораки:
    1.217
    Допаѓања:
    821
    И мојата шкорпија беше таков. Шармантен бескрај, полн со хумор и додека те освои абе шмекер. Е после тоа излезе дека е и многу нарцис, не одржува ветувања, себичен,голем женскарош,лажго и сл. За душа неможам да кажам дека беше лош, но си имаше многу мани.Барем мојава шкорпија, не мора да значи дека се исти сите.Јас и не мислам дека е пресуден знакот за карактерот на некоја личност. :*
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.