1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машко бара совет на претежно женски форум

Дискусија во 'Канта' започната од Fasty, 31 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Fasty

  Fasty Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Значи знам дека ова ќе го споделам со луѓе кој се представуваат како женски а се машки и се потенцијални да не претерам убијци.Сакам од женските со висок стаж на форумов во инбокс да добијам или „црна листа“ на луѓе со таков профил или како да препознаам фејк профил
  јас сум воедно истакнат член на кајгана форум кој претел таму ме знае сигурно со исти аватар незнам дали иам стаено аватар неам време да проверувам но повеќе за мене имате таму и мојте ставови кој се убедувања и слично .. за да се поштедам себе од повторно потиштување истото што го иам пишано на кајгана пред неколку дена И НЕАМ ОДГОВОР ќе го копирам
  Да му ебам матер...стигна до степен да барам помош на форум .. значи вака .ми треба совет итно .. !мојте се разведени кога сум од кога сум бил една година уште..мајка ми дознала дека татко ми имал друга бремена жена покрај него -мајка ми и татко ми не биле регистрирани во матично официјално-татко ми е поврзан со нечисти работи и малце повеќе има пари (или таква слика сум имал за него)..последен пат кога го видов бев 6 години за мојот роденден .. од тогаш тој должи фантастична алиментација....мајка ми се премажи ..живееше предходно со мајка и татко и нејзини ..баба и дедо мој ..кога таа се премажи не сакав да живеам со новиот татко беше добар и уште е ..иам брат од новиот татко и си го прифаќам како таков ..ама одбрав да живеам со рдоителите на мајка ми уште како многу мал ..не сакав зашо знам дека ќе бидам под страшна контрола ..затоа сакам и што поскоро реално да се вработам ..бев на пракса во одредена фирма за здрава исхрана каде што мислеа дека ќе можат да ме направат во евиденција дека иам 18 а иам 16 години ..а кога тоа не го можеа јас ги исеков вените..јас ..останав жив ебеш му матер.. сакам да најдам работа.. родителите на мајка ми со нив сум за да го наследам станот и зашо станот има погодна тераса на која ја чувам мојата мачка поради која не сакам да се одселам .. станот на мајка ми нема проклет балкон ни услови за чување на мачката и ги сакам спомените што овде ги иам но овде родителите на мајка ми..баба ми особено бидејќи е жена со операција на срце бај пас и на мал мозок ..таа почна да се сомнева ДЕКА СУМ ЗЛООСТАВУВАН и дека сум педер завлечкуван од наш комшија инаку со своја рап-продукција.. се сомнева и тоа веќе го искажува ..јас кога искачам искачам без да кажувам кај одам и премолчував со срам од нив дека сум излегол со девојки-ми беше непријатно да им зборам за тоа!- со кошијата ми направија проблем...мајка ми и очувот се запознаени со проблемот..од истиве причини баба ми добива(ше) заслужени неколку шамари.. ама не знаеа дека ќе дојде до степен ДА МОЈАТА БАБА МИ ВИКНЕ ПОЛИЦИЈА ! значи комапарација : со мајка ми да живеам не сакам зашо ќе бидам под диктатура каде како зашто со кој кога учење МОРАШ иако сега викаат дека нема да биде така !..со баба ми и дедо ми ...баба ми ме умира ..си живеам како што сакам ..иам 4.00 просек во шко без никој да ме напиња .. и не сакам да се одселам ради погодното место за чување на мачката која ја сакам повеќе од се.. СТРУЧНО да ми кажете кој е спасот..како да ја одстранам женава од ќука пред да одлежам пола живот за неа??????????????????значи се сомнеаваат на мене дека сум педер а не сум направил ништо хомосексуално ни јас ни комшијата не е таков човек се работи за неосновано сомнение .. КАКО ДА НАПРАВАМ ПРОКЛЕТ ТЕСТ за да се види дека анусот не ми е допрен бе човек ..БЕЗПЛАТНО !!одма да го напраам тоа ..ќе најдам пари ама некако дај да се реши ова !
   
 2. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.552
  Баба ти добивала заслужени шамари од тебе?
   
 3. NATALIJA89

  NATALIJA89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  43
  Значи вака,како прво-ти си малолетен.Тешко дека ќе можеш да се ослободиш од баба ти,а и твоето однесување е некако чудно,а баба ти како и повеќето стари луѓе се скренува од памет-па еве ти измислила дека си геј.Па пробај да се соочите со комшијата и тој сигурно ќе потврди дека не сте биле заедно :clap: ,а баба ти најверојатно така и прочинува затоа што човекот се занимава со рап,а ти излегуваш и мајка ти сигурно ја испрашува што правиш,со кого се дружиш,па затоа и сака да те земе кај неа,од страв да не си направиш некоја беља(тоа од нејзина гледна точка).Мој совет ти е сепак да пробаш да живееш со мајка ти,а мачката да си биде кај баба ти и ти таму да си ја чуваш.Тоа е од мене,не гледам друго логично решение поздрав па пиши како се одвиваат работите
   
 4. Argasi

  Argasi Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  278
  мали ај изгуби се...да си ми сега пред очи како би те рашлапал до дома пред баба ти на шамари би те однел и има да и се извинуваш како на никој никогаш претходно. Мочко еден ти си нашол шамари да маваш. Па заслужуваш пола живот да го одлежиш во идризово бе, па не само да те викаат дека си хомо тука таму и ќе станеш стварно еден. Се мава ли жена со 2 бајпаса бе? Леле само да ми паднеш во раце мали, мисли му ја....

  а и баш се прашувам што мајка ќе беше мајка ти да го остави своето дете уште на 10 години сам да бира со кого ќе живее, како ќе биде воспитан и образован.... Жално е...
   
  На zizela111, evangelina.ina, eli25 и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Fasty

  Fasty Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Па едино решение е во случајов да живеам со татко ми а мајка ми строго се противи а мене ми требаат пари а работа и школо би усогласувал али тешко ... а со татко ми нема да морам да работам зашо највероватно е умешан во некој нечисти работи ама пак ќе иам грб и пари .. сега последно нешто е тоа што сакав да извадам медицинска белешка за хомосексуалност и не користење на никакви наркотични супстанции ... а комшијата да не очекуваш да потврди дека бил со мене И ДА БИЛ а не бил -.- ... не е тоа тоа ... а за другите ..вие да живеете неколку дена со неа да видите колку е нападна таа особа и колку само го губи мозокот и мене ми е непријатно ради сето тоа .. ама ми се случува хаос ни со баба ми и дедо ми ни со мајка ми и очувот .. на средина на пекол сум .. во најтенок случај одам во џандарска станица и да се предаде старателството кај татко ми зашто јас иам право да одлучам и баш зашто сум малолетен можам лесно да се пикнам кај него дома .. зашо татко ми должи ФАНТАСТИЧНА алиментација..сума не спомнувам ... и ќе можам .. да си добијам многу повеќе пари .. за мене за околината зашо без пари не си никој и ништо а ако тато не ме прими дома АВТОМАТСКИ ОДГОВАРА пред суд :)
   
 6. Fasty

  Fasty Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Не е само тоа дали ќе ме исплашиш некако аргаси или незнам што бе пер.Пази не е лесно вообшто да живееш со толку нападна особа а да мајка ти ти пружи живот на просечен тинејџер ! ШТО ВООБШТО ГО НЕЈЌАМ ТОА ..забрани уцени закани тепање мораш да учиш мораш ова мораш тоа .. вака само што живеам претежно сам ментално пораснав над својата генерација барем за 4 години .. и некогаш се мразам себе ради тоа ама пак знам да се усогласам иам тесен круг на луѓе и се сакам себе ради тоа .. не сакам да иам 200 души од кој 2 нема да ме сакаат сите ќе бидат со мене ради корист..не го сакам тоа ...подобро сам да си промучкам дека треба да учам или дека нешто е погрешно него ли да ме присилува некол .. а мислам еве пример ако тебе некој ти ги јаде живците конците и психата ти ја руши што една работа ја повторува по барем 50 пати во денот во стилот што си јадел колку часови си имал ...МЕНЕ ДУШАТА МИ СЕ ПАРА ако зеам пари од дома .. ако кажам еј за женската ми се а ги дадам за џоинт било што ..значи во моментот ми текнува дека што ако не ми ги дадеше парите ..тоа е страшна завистност од мојте која не сакам да ја иам и се стремам да ја неам ...ТОА Е ТОА !
   
 7. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  319
  :) дете ти треба да побараш помош од психолог,зашо ти поке си имаш во главата замислено некои работи,ова шо о правиш ти,не е во ред никој на форумов не мозе да те оправда,сите кои се малце повоздрасни имаат поминато низ тоа бабите и дедовците да им зборуваат стари како стари,не смееш така да се понашаш,не си имал нормално децтво ама тоа не те оправдува како сакаш да се занашаш,мој совет прибери си го паметот,и оди на училиште,со тек на време кога ке се покажеш никој нема да те чепка,
   
  На creshicka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. NATALIJA89

  NATALIJA89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  43
  Во ред,па тогаш направи ги сите можни тестови за да докажеш дека не си геј и сл.Е сега,ако сакаш да со татко ти,треба и тој да сака да те прими,бидејќи ако е вистина дека се занимава со матни работи-може и тебе да те вовлече во тоа кога веќе ќе му бидеш дома,нема можеби толку лесно да ти дава пари ,како што си пресметал ти,посебно ако не му го знаеш каракерот.А со оглед дека си малолетен,може накрајот да те дадат во некој дом(тоа судот може да одлучи во случај да не те земат ни татко ти ,ни мајка ти).Знам дека ти е напорно,со стар човек не може да се излезе накрај,та што друго да ти кажам освен да ти посакам многу среќа за да се реши случајов во твоја корист
   
 9. Fasty

  Fasty Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  не за примање не е проблем .. јас ПРАКТИЧНО ИЗБЕГАВ од рацете на мајка ми зашо не сакав да живеам со неа .. едноставно не сакав да полагам сметки за одење на 5 метра од куќата јас не сум и приврзок .. точка..а за дом нема да дојде..ЌЕ МОРА он да ме прими .. па и да не ми дава пари .. нека даде грб ако не даде пари :) .. и тоа е нешто КАКО И ДА Е ЌЕ ГИ ДАДЕ ..или сега или за година ипол 2 ..да напраам 18 па кога ќе почнам да работам па тој да рече ...неможе мојот син да работи као шанкер.. па или ќе биде тоа или нешто друго ...САМО КАДЕ ДА ГИ НАПРАВАМ ТЕСТОВИТЕ СО КОЈ ГИНЕКОЛОГ МОЖАМ ДА ЗАВРШАМ РАБОТА А СООГЛЕД НА ЧУСТВИТЕЛНОСТА НА СЛУЧАЈОТ ДА НЕ МИ ПОБАРА ...Е СЕГА ДЕЧКО 500 ЕВРА СЕ НА СЕ :@
   
 10. Argasi

  Argasi Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  278
  си ја надраснал својата генерација за 4 години и сега размислуваш исто како мене? ххаха смешно. И ти мислиш дека јас или сите останати немаме некои такви проблеми? Ало 16 години имаш, што очекуваш да те прашуваат? Каква кола сакаш да ти купиме? И да секојдневно ми ги јадат и живците и ми се качуваат на глава, и уште многу многу други работи ама НИКОГАШ не сум кренал рака, НИКОГАШ.

  И такви тестови не постојат за да се докаже дали си геј или не. Бидејќи аналниот отвор се шири и кога идеш во вц по голема нужда...нели...

  И што мислиш зошто не си го добил одговорот на кајгана?
   
  На daddys.princess му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски

  Дете ти да не се дрогираш бе?
  Имаш откачено некоја многу битна жичка нај битна за функционирање на твојот мозок :o
  Итно да те оддалечат од тие кутри луѓе кои те трпат секој ден, зашто мене ми делуваш како некој што сака да изврши убиство, а убиство врши некој со болен мозок, доволно е и само да посакуваш силно да го направиш тоа.
  Ти фали стручна помош.
  Се сомневам дека мајка ти со новиот маж, кој мора да е добар штом и ти го признаваш тоа, сакале ти да живееш со нив. Сигурно и тие кренале раце од тебе па те пратиле кај дедо ти и баба ти. Не знам што толку фобија имаш од тоа педер, или можеби токму тоа си па сакајќи да се сокриеш од истото пробуваш да се направиш некој мачо тип, фраер кој мрази педери. Ако си навистина педер подобро прифати го тоа и не се фрустрирај толку. :D

  И што всушност сакаш ти сега, да ти кажеме дали да ја убиеш или не, да ти кажеме кај се прави тест на анусот :tmi: , дали си педер или не си?
  Јас би ти препорачала нешто трето .
  Тебе не ти треба тест за проверка на анусот ти треба тест за проверка на мозокот, многу дезориентирано ми делуваш од постов.

  Ете зашто не треба да се дава на деца да гледаат вучја долина :rofl:
   
 12. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  ц ц ц...
  Жално пред се. Сум гледала деца со секави судбини, но секој има свој разум и гледа што е добро што не е. Да кренеш рака на постар човек, што и да ти направил ти треба да немаш ни 2 грама мозок, ако ги имаш и тие ти се многу за овие постапки.
  Тргни го тој маафака стил, "останав жив, ебеш му матер", и собери се малку, имаш свој ум и разум да мислиш. Да не е некогаш фер во таква сотуација да си, но сети се дека има и многу полошо.
  Здрав и прав си пред се. Ти толку си ограничен во мислите, толку просто размислуваш просто неверојатно, ни професионална помош се думам дали ке ти помогне...

  Ако појдеш кај таткоти да не мислиш ке ти даде тој пари?
  Тој до сега го немало дали си жив да те види,алиментација должи, па сега ке те прими ко во бајка, ке ти фрла пари и ти ке бидеш јак, и ви рајот ке бидеш? Ко мифка ке те фрли бе, нема да те погледне и ке те толчи секој ден оти лебот му го јадеш. Абе дете, не живеј во филм, нема да те погледне. Грб ке му чувал хахаха, ако не те отепа самиот тој Е. Леле глупаво дете, дома барем те сака мајкати бре, таткоти неке ни да те види ни те видел.
  Не си приверзок?
  Море како што си прост во мислите и недораснат мене да ми си нема од дома да мрднеш, а не да прашувам каде си бил. Додека во исто време таткоти никогаш нема да те прифати вака недораснат и далеку од паметен, да му ги мешаш сметките таму...

  Јас знам многу луѓе кои и потешко од тебе живееле, па сега станале луѓе во права смисла на зборот а не убијци и гнасотии, ама не им биле најважни парите, кога нема нема, и тоа е, ке гледаш да преживееш додека пораснеш. Што се немале истрпено, а не па да помислат како да се ослободеле од баба со 2 бајпаси.
  Срам да ти е, те спасува само некоја идеа и замисла како да успееш во животот, да учиш и да се образоваш и да си продуктивен колку толку некогаш, и да се бориш за тоа, а не да изиграваш мочко глупав вени ке си сечел, луѓе ке тепал, по затвори ке лежел, и ко на филм да мислиш дека таткоти ке те земел. Страшно ке се заебеш, ке ја бараш мајкати ако го направиш тој чекор. Покрај тоа што ни денар, ни грб ке видиш ке те толчи како магаре, забите ке ти ги крши. Човек кој посегнал во лајна да се закашка за никој не му е галје, и нема ни емоции ни сака за некој друг да се грижи или да штити.
  Вц да чустиш да те види нема око да му трепне, за жал тоа е вистината која мора да ти е јасна како ден.
  Ако нешто сакаш да бидеш, е извини не е фер животот, ама има време и за пари, и за докажување, во овој момент ке ќутииш и ке трпиш со колку ке ти дадат со толку.
  И кој ти дал пари за интернет тебе? Не ги користиш убаво, нешто подобро најди и прочитај што ке ти служи.

  И ти "пеер" ако си надраснал генерација со тоа дека не сфаќаш дека мајкати за најубаво те контролира, и ако мислиш дека некој маафакер мафијаш ке станеш покрај таткоти, ко во Долина на ВОлците, тогаш ти книшката и кај некој поарен психијатар да те среди, за утре деца твои да не се дават сами во вардар.
   
  На Monna.Monna, julie77, eli25 и 7 други им се допаѓа ова.
 13. Fasty

  Fasty Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Не негирам дека ми треба лекар
  ми треба и тоа гинеколог
  незнам од кај го препознале она „педерското“ во мене ...мајка ми и очувот во тоа не веруваат ..
  но проблем се баба ми и дедо ми ..
  а неможам да ти личам на некој што би сакал да изврши убиство
  барам чоек шо знае да каже помогне преку познат гинеколог да свршам работа ...
  т.е да не ми бара фантастични пари за тестот ..
  ај за нарко тест не е проблем .. скоро секој го поминал на моја воздраст што спортска медицина што вамте тамте..ама за ова другото ми е ..НЕ Е РАБОТАТА ДА ГО ПОДМИТАМ ГИНЕКОЛОГОТ да не кажува дома -.- ТУКУ БАШ ДА КАЖЕ дека не сум злооставуван од тој многу океј човек со кој ми напраја кавга ! ...
  тоа ми е муабетот ..
  а вучја долина не гледам ..
  тие што се склони према убиства
  не пишуваат прво тука
  ЕЈ СЛУШАЈ ТИ ВАКА И ВАКА КАЖИ МИ СОВЕТ ПА ПОСЛЕ ДА УТЕПАМ НЕКОЈ -.- ....
  логика ? :call:
   
 14. Li0ness

  Li0ness Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.057
  Допаѓања:
  1.818
  Леле дете, тебе најмал проблем ти е да докажеш дали си хомо или не си. Имаш ти бајаги поголеми проблеми, верувај ми. Јас би и дала совет на баба ти да те шутне како партал од дома и ич, ама ич никогаш да не праша за тебе. А мајка ти изгледа арно си знае зошто те оставила таму. Татко ти што не те гледа, се случува, ама ваков и да те види нема на арно да биде-за тебе. Мислам, греота ако ова е вистина што го пишуваш, и греота ова што ќе ти го кажам, ама не ги заслужуваш ни баба ти ни мајка ти. И не да не си зрел, туку позелен од тебе тешко дека има на твои години. Ти си очигледно едно интелектуално и психички запуштено дете, кое си наоѓа компензација за комплексите во нарцисоидност, која, како и секоја соципатска нарцисоидност, е бесмислена и неаргументирана.
  Греота за баба ти што те примила дома и те чува, се надевам ќе и дојде памет и ќе те спакува со се мачката.
   
  На eli25, enca.69 и Fearless им се допаѓа ова.
 15. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски
  Еј ти сериозен си?
  Гинеколог сакаш анус да ти прегледува?
  Гинеколог
  пички
  прегледува, не ануси :lol:
  Фати женска и покажи им го чаршафот, така ќе им докажеш. :rofl: (освен ако не си стварно педер)
  Ама тешко на тоа девојче што ќе го "фатиш"
   
 16. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  319
  дете едно прашање?ти педер си или не си?
   
 17. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.102
  Пол:
  Женски
  Добро читаш ли што пишуваш? Да не пукнеш, ме изнасмеа.
  Ако си надраснат над врсниците за 4 години немало вака да се однесуваш. И ќе знаеш дека гинеколог неможе да познае ако ти се хомосексуалец.
  Ако сакаш да водиш квалитетна дискусија и да добиеш квалитетен совет смири се малку. Исфрли ги навредливите зборови, ПЕР, и однесувањето како да знаеш се.
  Ја жалам баба ти. Стара жена, те примила под нејзин кров, ти дала за јадење, место за спиење. Старите понекогаш се како деца, а ти ако си позрел за твоја возраст, ќе знаеше како да се однесуваш.
  Имаш 16 години, јас мислам дека се однесуваш како 10 да имаш.
  Не сакал фраерот да живее кај мајка му. Ќе го контролирала. Молим ти се. Тоа ти треба на тебе. Контрола.
  На крај те жалам и тебе. Прво, затоа што очигледно немаш никакво воспитување (а нема ни да имаш кога од 10 години правиш како ќе ти текне). Второ, затоа што имаш голем проблем. Со мозокот
   
 18. Fasty

  Fasty Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  не сум .... во тоа е целиот проблем ...
   
 19. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски
  Сакаш да кажеш дека цело време ти е проблем тоа што не си педер?? :D :rofl:
  Епа има решение, биди педер и да привршиме со муабетот.
   
 20. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.972
  Не е крив тој бе, мајка му е крива. :fubar:

  И моите се разведени, и јас сум пораснала со баба и дедо, и мајка ми се премажила кога имав 10 години, па не ми дозволила да бирам каде сакам да одам. Пази молим те, на дете од 10 години, да го прашаш и првично да му дозволиш, да БИРА каде сака да живее ?? :o Што знае тоа дете, не ми е јасно, што сум знаела јас тогаш....

  Мислам дека си едно исклучително многу разгалено дете, мајка ти ти угодила во врска со станбеното прашање тогаш затоа што, сигурно, чувствувала некоја внатрешна вина. Прво што си дете со самохрана мајка, а второ затоа што се премажила. ЗОШТО го чувствувала тоа, поим немам. Не е никаква вина, ниту пак треба да имаш некои привилегии ако си пораснал без татко. Јас сум пораснала без татко и без денар од алиментација, па еве ме, здрава, права и со малку осет сум. Не знам што и како, битно тоа е моментот кој те зафркнал квалитетно за цел живот.

  Друго што ќе ти кажам, е совреме да се оправиш.

  Ако не се баба ти и дедо ти, нема да имаш интернет и да седиш да се жалиш тука. Уште и шамари и мавал, бре, полиција ќе ти викнам да си ми внук/син и ќе те ставам во дом. Па да видиш како тогаш ќе се жалиш. Сфаќаш ли дека ги повредуваш луѓето што те исчувале, што те ранат, ти даваат пари ?? Стасал тој, на 16 години ќе работи... Оф мори мајко, со факултет луѓе не работат денес, ти САМ ќе се издржуваш со плата на шанкер, келнер ?? Научна фантастика.

  Па срам треба да ти биде да кажеш дека сакаш да живееш кај татко ти. Најдолниот удар за твоето семејство, после цело посветено време на тебе, а татко ти значи НЕ ТЕ ВИДЕЛ, ти го одбираш него преку нив ?? Секоја чест.

  Извини, ама јас за себе можам да кажам дека животот ме натерал предвреме да созреам.
  Ти за тебе не можеш да го кажеш истото.
   
  На Li0ness, lolyta777, evangelina.ina и 3 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.