1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машко во знакот близнаци

Дискусија во 'Канта' започната од FamousGirl, 24 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. FamousGirl

  FamousGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2013
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  2
  Како да се спријателиш со нив?
  Како да се однесуваш со нив на љубовен план?
  Какви се во карактер?
  Какви се како другари, а какви како дечковци?
  Сигурно некои од вас имаат искуство со нив, па напишете нешто :D
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.627
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.