1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Машко име за папагал !

Дискусија во 'Канта' започната од mar17, 9 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  107
  Ми треба машко име за папагал па сите што имале или им текна некое добро име нека пишат ! фала :)
   
 2. PrettyWoman

  PrettyWoman Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  19
 3. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  107
  prethodniot mi bese Koko :)
   
 4. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.297
  Пол:
  Женски
  Ти девојко стврано си неразбрана. Намерно отвараш вакви глупави теми, нели???? Ако имаш некој проблем, реши си го на друг начин, не туку на тромози. Веќе беше опомената 2 пати.
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Клуч, мислам дека тоа име би одговарало. ;)
   
 6. PrettyWoman

  PrettyWoman Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  19
  mozebi Miki ili Kiko?
   
 7. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  107
  miki dobro e :))) fala :)

  a tebe zhenska ke ti kazham vaka : moj e akauntot sho sakam ke pravam i kakvi temi sakam ke stavam !!! POZZ :*

  Опомена од модератор:
  На овој форум постојат правила за отворање на теми и пишување на мислења. Нивното почитување е задолжително.
   
 8. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.297
  Пол:
  Женски
  Па незнам до кога ќе те трпат вака. Очигледно е дека од инат го правиш тоа или од досада. Не верувам па ни дека имаш папагал. Уште една или две вакви теми и ќе бидеш банирана. Кое ви е задоволството да реметите по форумот, кога нон стоп некој ве критикува...
  Има тема сакам да прашам, прашај си таму.
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 9. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  107
  mozes da veruesh so sakash .bidi pozdravena !
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.