Мајка.. од бебешка перспектива

Дискусија во 'Бременост' започната од markovamama, 5 октомври 2015.

 1. markovamama

  markovamama Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2015
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Феминки сакам да го споделам ова преубаво видео да ви го разубави денот да научиме дека треба да уживаме во секој момент како трудници и како мајки бидејќи поголем благослов не постои на овој свет.

  Уживајте!

  https://www.facebook.com/aliliokids/videos/695227823932109/?pnref=story
   
  На Pcelka94, BabyStyle, mariz и 4 други им се допаѓа ова.
 2. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.667
  Допаѓања:
  19.744
  Пол:
  Женски
  Go imam vo tel I cesto go gledam :) naednas mi nedostiga meseto :) iako e poubavo koga ss guskame , ubavi momenti edinstveni :)
   
  На mariz, markovamama и Pcelka94 им се допаѓа ова.