1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мањачење

Дискусија во 'Канта' започната од Daddy's Girl15, 18 мај 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Daddy's Girl15

  Daddy's Girl15 Активен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2014
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Девојки можеби има таква тема но мањачење од страна на машки ај сеа едно мањачеење од страна на женски баш ме интерсира дали мањачите машки онака да ги гледате да си правите фантазии додека имате дечковци или сл? БИдејки девојките се поголеми мањаци од машкита така велат а колку е вистина сега незнам хаха ...Па баш ме интерсира ваше мислење јас иако имам дечко постојано мањачам а тој ако ми го прави тоа не сте ни свесни колку сум нервозна хах ...
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.150
  Допаѓања:
  138.862
  Пол:
  Женски
  Јас имам една бандера постојано ја МАНИЈАЧАМ изгледа ќе ја биде работата и она е загреана.
  Што беше тоа мањачење или манијачење е?
   
  На maravillosa и Elissa им се допаѓа ова.
 3. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  3.212
  Допаѓања:
  22.461
  хахааха бубаче ај кога ќе дознаеш точно за зборот кажи ми оти и јас во дилема сум..Инаку мањачам не дека не :rofl::rofl:
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. love.a7x

  love.a7x Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  112
  Мaнијaчaм, кaкo штo мaшките не' мaнијaчaт нaс женските, тaкa и ние нив :$
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.