Мебел за комплетно уредување на домот?

Дискусија во 'Дом' започната од bojana1111, 16 мај 2011.

 1. S.J.Parker

  S.J.Parker Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  671
  Допаѓања:
  3.392
  Јас за малата плакарче и земав од андро промет, околу 8000 беше. Со 3 вратички, две фиоки 203цм на 120, толку простор имавме.
   
 2. AngIv

  AngIv Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  3.973
  Пол:
  Женски
 3. carver91

  carver91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  74
  Пол:
  Женски
  Превземено од фејсбук

  Викендот е за шопниг во Tinex Home!

  Повелете во нашиот салон во Zebra Centar / Зебра Центар и уживајте целата атмосфера која ја подготвивме за вас.

  До -50% намалување на целата колекција!
   
 4. Norah Jones

  Norah Jones Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2019
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  152
  Пол:
  Женски

  Што и да решиш нема да погрешиш, иако мислам дека јута е поквалитетна. Сепак тоа е платно. Најтешко за одржување е еко кожа (ама онаа правата не она што е имитација на еко кожа)[/QUOTE]
  овие Истикбал изгледа ги нема веќе тука? Не можам да најдам веб сајт од нив
   
 5. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  825
  Допаѓања:
  2.078
  Можеби не е за овде прашањево, незнам во која тема поточно треба.

  Сакам да нарачам две парчиња мебел и плус табла иверка. Единствена опција е по карго, на моја одговорност. Дали сте имале искуство со карго испорака за мебел? Кое карго е подобро?
   
 6. Mami3

  Mami3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2020
  Пораки:
  1.521
  Допаѓања:
  2.411
  Пол:
  Женски
  Kargo ekspes bt nema promasaj,sekogas uredno dostaveno,no proveri dali (neznam od koj grad si) vrsat dostava kaj vas.
   
 7. Принцезичка1

  Принцезичка1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  3.122
  Пол:
  Женски
  Дали некој има нарачувано од OutletOn (купи од дома)?
   
 8. Srnaa

  Srnaa Активен член

  Се зачлени на:
  25 јули 2020
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  12
  Здраво
  Дали некој знае каде можам да купам убава маса и столче (нешто као работна маса)
   
 9. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  217
  Допаѓања:
  345
  Пол:
  Женски
  Здраво дали има некој од овие столици и маси? Како сте задоволни со квалитетот?
   

  Прикачени фајлови:

 10. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  3.417
  Пол:
  Женски
  Југодрво.
  Накај Џамбо кога идеш. На самата станица на југодрво кај пешачкиот имаше продавница за столчиња такви.
   
 11. IRBBB

  IRBBB Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2019
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  3.232
  Пол:
  Женски
  Дали знаете каде можам да најдам рачки за кујна како на сликите?
  Изгледаат како 'вкопани' внатрешно на елементите, а надворешно се по целата должина на елементот?

  Ако имате некоја онлајн страна, многу ќе ми биде од помош.

  FB_IMG_1603711210435.jpg

  FB_IMG_1603712939755.jpg
   
 12. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.807
  Допаѓања:
  30.283
  Пол:
  Женски
  Види ги следниве: 1, 2, 3.
  Мислам дека се слични. :)
   
  На IRBBB му/ѝ се допаѓа ова.
 13. IRBBB

  IRBBB Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2019
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  3.232
  Пол:
  Женски
  Фала ти премногу :f:
   
  На Purplelilac му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Принцезичка1

  Принцезичка1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  3.122
  Пол:
  Женски
  Дали некој има позитивно искуство со Југоекспорт?
  Се изначитав негативни искуства, а само таму најдов клуб маса по мој вкус:?:
   
 15. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.651
  Допаѓања:
  28.435
  Пол:
  Женски
  Јас имам столици, задоволна сум, малку каснеа со испорака ама убави се и квалитетни.
   
  На Принцезичка1 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. motheron2boys

  motheron2boys Активен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2020
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Ima li nekoj zemeno garnitura VICTORIA od simpo, da spodeli iskustvo
  Blagodaram odnapres