1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Меган Треинор (Meghan Trainor)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од JLoFan, 16 февруари 2016.

 1. JLoFan

  JLoFan Активен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2016
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Меган Треинор е американска поп пејачка, родена на 22 декември 1993. Па, кои се вашите коментари за Меган? Ви се допаѓаат ли нејзините песни?