1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Медицински факултет Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од didididi123, 25 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. didididi123

  didididi123 Нов член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Дали може некој да ме упати како е на Медицинскиот факултет во Скопје,дали професорите се многу строги или воопшто не се и дали само примаат скроз одлични.Благодарам однапред. :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.364
  Допаѓања:
  63.374
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.