1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Медицински факултет Софија

Дискусија во 'Образование' започната од NicoleA, 21 јуни 2014.

 1. NicoleA

  NicoleA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Ме интересира каков е медицинскиот факултет во Софија. Дали е подобар од факултетот во Скопје. Колку се плаќа во државна квота, како можам да се запишам таму дека сум од Скопје. Дали е светски признат факултетот. Ако има некој што студирал на овој факултет, нека пише. Итно е!!
   
 2. daks

  daks Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2014
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  111
  ќе може да не информирате за мед. факултет во софија ?
   
  На ivana.97 му/ѝ се допаѓа ова.