1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мезо конци ( мезонити)

Дискусија во 'Лице' започната од ivanchos, 7 септември 2020.

 1. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  16.995
  Пол:
  Женски
  313423_442331219176823_56964995_n.jpg Не видов ваква тема, ако е дупликат слободно бришете.
  Заинтересирана сум за ставање на мезо конци во долниот дел на лицето. Дали некоја го има правено овој третман? Секое искуство е добредојдено. :*
   
  На Biljana P му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Biljana P

  Biljana P Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Jas imam stavano pred dva meseci.
  Ne sum seuste sigurna za efektot.

  Јас веќе ставив и баш би сакала да споделам искуство со некој кој веќе ставил.
   
  Последна измена од модератор: 6 ноември 2020