1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Менаџмент и претприемништво

Дискусија во 'Образование' започната од sweety923, 13 август 2011.

 1. sweety923

  sweety923 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  2
  Ме интересира, што мислите за факултетот за "Менаџмент и претприемништво" - при универзитетот Гоце Делчев - Штип ..?

  има некои што ќе се запише таму оваа година?